inpink logo


  Duhani ne shtatzani, Nje zgjidhje per nenat qe nuk mund te heqin dore,,

  1:25
  автор | дата 18.02.2019
  • 311
  • 3
  • 0
  Проголосовало пользователей: 3
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.02.2017
  www.mjeksiaislame.com www.pyetja.com Ushqimet që heqin helmet e duhanit Pirja e duhanit është e dëmshme për shëndetin. Ne të gjithë jemi të vetëdijshëm ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2014
  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.10.2018
  Lënia e duhanit jo vetëm që është detyrë e vështirë në aspektin mental, emocional dhe fizik, por do të jetë vërtetë një stres i madh për trupin tuaj për të tejkaluar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.12.2017
  Konsumimi i paracetamolit gjate shtatezanise rrite rrezikun nga autizmit Ndalo Autizmin.
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят