inpink logo


  Shiko shqip tv

  HD
  7:45
  автор | дата 11.02.2018
  • 81358
  • 211
  • 18
  Проголосовало пользователей: 229
  Si te shikojme Live Tv Shqip kanalet e Digitalb, Tring TV dhe te gjitha kanalet sportive shqipe. link: https://play.google.com/store/apps/details?id=al.iptv.shqip&hl=en
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.09.2016
  SHIKO TV SHQIP ·········· ·········· http://www.tvneshqip.com ·········· ·········...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.04.2017
  Super app menyra me e thjesht per ta sharkuar sigurisht nese nuk punon ne play store . Ju lutem rate app dhe per cdo kerkese Apo ankese tuajen shkruani ne ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2017
  Shiko Top Channel Tv live shqip falas online. Televizioni shqiptar Top-Channel live ne internet, kanali televiziv shqiptar Top Channel per ju falas.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.01.2016
  Shkarko nga ketu : http://rinoiseni.store.aptoide.com/app/market/com.shiko.shqip.tenlpusvmeoxjtxokackq/5/16659850/Shiko+Shqip+TV.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2019
  ÇKEMI☺ SOT DO JU TREGOJ SI TË SHIKONI IPTV SHQIP FALAS NË TELEFONIN TUAJ OSE ANDROID BOXIN TUAJ DUHET TE INSTALONI PROGRAMIN ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.10.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.07.2017
  Linku i addonsit SHQIP IPTV: http://repo.kodi.besiptv.com/besiptv-addon Source link: http://bit.ly/007besiptv Vpn link: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.08.2018
  shkarkojeni - ketu http://filmaat.com/albaniantv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.03.2018
  https://www.mediafire.com/file/w0ccm8axowd6prx/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.03.2019
  ÇKEMI SOT DO JU TREGON LINKUN E RI M3U TË KANALEVE SHQIPTARE KY LINK I M3U PËRMBAN RETH MË SHUMË SE 90 KANALE... LINKU ËSHTË ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.03.2018
  Shkarkoni Aplikacionin Per Android nga Play Store http://bit.ly/2wU6VR4 http://bit.ly/2wx6mgP.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.08.2018
  This is my video recorded with DU Recorder. It's easy to record your screen and livestream. Download link: Android: https://goo.gl/s9D6Mf iOS: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.12.2018
  Me falni qe e kam ba shqiptv.xyz por eshte kshtu tvshqip.xyz.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2014
  New list 22.10.2014: http://goo.gl/8gVJm3 Shiko Videon, tani: 1. Download VLCPlayer 2. Regjistro List.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2019
  tvshqipfalas #digitalb #tring Subscribe Share Big Like per kete super video Ky eshte super programi per tv MegaIPTV 1.6 http://dapalan.com/HZwu ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.10.2018
  SHKARKO ALBKANALE - https://www.albkanale.com ------------------------------------------------------------------------ Email: albdesign2018@gmail.com Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.12.2018
  Klikoni Subscribe per me shume Video te tjera !
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.07.2018
  hahahaha SHQIP TV VIDEOS SHQIP TV VIDEOS SHQIP TV VIDEOS SHQIP TV VIDEOS SHQIP TV VIDEOS SHQIP TV VIDEOS SHQIP TV VIDEOS SHQIP TV ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.06.2018
  Free download program AlbTv : http://zipansion.com/2fZmT Shiko kanalet shqiptare ne internet direkt nga komjuteri falas pa pagese Si te shikojme Live Tv Shqip ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.12.2018
  Shikoni kanalet shqiptare dhe ato sportive falas me aplikacionin tone GT Shqip Iptv. Shkarko tani ne Google Play Store : http://bit.ly/ShikoTVLive Me ane te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.01.2019
  How do I install Albanian channels on my android Good day, In the video i will give you instruction how to download and installation the vavoo program, for the ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.03.2019
  JU LUTEM BENI SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO PER M3U https://www.freeiptvplaylist.com/m3u/al-freeiptvplaylist-com-25-03-19.m3u KLIKONI ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.02.2011
  http://www.webtv.al - Shiko kanale shqip online falas, Top Channel, RTK, KTV, RTV 21, Tv Klan, Klan Kosova, Zico TV, TV Arta, Vizion Plus, TV Dukagjini... e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.03.2019
  BENI LIKE VIDEON NESE DONI VIDEO TJERA LINKU I M3U https://albaniaiptv.info/iptv/al-playlist-m3u-28-02-2019.m3u BENI SUBSCRIBE PER ME ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.11.2018
  Në paisjen tuaj Android mund të shikoni te gjitha kanalet kombetare dhe nderkombetare falas Full HD dhe SD. Shiko Champions League Live dhe Europa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2019
  Tvmak.com per iPhone: http://adfoc.us/4815691 free tv on iphone 8 free tv on iphone x free tv on iphone 5 free tv on iphone 2018 free live tv on iphone free cable ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.02.2019
  Si te shikojme Live Tv Shqip kanalet e Digitalb, Tring TV dhe te gjitha kanalet sportive shqipe. www.televizori24.eu www.televizori24.eu www.televizori24.eu ...
  • СКАЧАТЬ